USŁYSZ GŁOSY >

N A Ż
Y W
O

Usłysz głosy!

W każdy wtorek – od 20:00 do 23:00 – słuchaj audycji na żywo.
Radio Głosy. Rozmowy z zaburzeniami.

KLIKNIJ I SŁUCHAJ

A R C H I
W U M

Nie udało Ci się posłuchać audcyji na żwyo? Nic straconego...

Epizod 1

 1. Outsiderzy" - Ency rozmawia z liderem zespołu Bezczeszczę Bęben
 2. "Apel" - wieczorną rozgrzewkę prowadzi Marianos
 3. "Rozmowy z Yeti" - Magdalena Kownacka rozmawia z Yeti o języku sztuki
 4. "Daria Varia" - Daria rozmawia z pielęgniarką o życiu
 5. "O-błędne koło" - Mira Marcinów rozmawia z Tomaszem i Modnym Drobiazgiem m.in. o odwadze w sztuce
 6. "I'm lovin' it" - Modny Drobiazg w audycji o butach
 7. Szalona relacja z drugich urodzin Cricoteki i performansu "Boxing Painting" Ushio Shinohara

Epizod 2

 1. „Amator” – powieść w odcinkach Redaktora Tomasza
 2. „Gaweł mówi”- Gaweł Kownacki rozmawia z terapeutką o uzależnieniu od sztuki
 3. „Apel” – druga odsłona rozgrzewki, którą prowadzi Redaktorka Marianos
 4. Połączymy się telefonicznie z Nowym Jorkiem, gdzie czeka na nas Jacek Gulla i opowie o swojej niedawnej podróży do Europy i Nowym Jorku kiedyś i dziś
 5. „Natręt” – Mania Strzelecka rozmawia o ptakach i natręctwach
 6. Reportaż Piotra Mierzwy z wernisaży wystaw „Węże, sztylety i płatki róży” oraz "Rondo znaczy koło" Anny Zaradny z Bunkra Sztuki w Krakowie
 7. Kolejna odsłona audycji „Modny drobiazg”, w której Redaktorka Modny podzieli się z nami kolejną opowieścią o butach!

Epizod 3

 1. Daria Varia
 2. Relacja z Warsaw Gallery Weekend
 3. Ency w rozmowie z Dominiką Śniegocką
 4. Cafe Feniks - rozmowy o syndromie Feniksa
 5. Modny Drobiazg w kolejnej odsłonie

Epizod 4

 1. Redaktor Tomasz rozmawia z Tarotowym Diabłem o karcie Diabła
 2. Nowa audycja Pani Igiełka!
 3. Ryszard Szozda rozmawia z Karolem Radziszewskim na Warsaw Gallery Weekend
 4. Redaktor P.I.O.M w audycji o muzycznych dysonansach
 5. Ryszard Szozda w rozmowie z Rafałem Bujnowskim na Warsaw Gallery Weekend
 6. Modny Drobiazg zaprasza na quiz!

Epizod 6

 1. Mania Strzelecka – Natręt, rozmowa z Iloną Wiśniewską
 2. Gaweł - Oczywista oczywistość / audycja muzyczna
 3. Daria Varia w rozmowie z Tadziem neofitą
 4. Gaweł, Magda i Tomasz - przegląd prasy ezoteryczno-psychologicznej
 5. Modny Drobiazg

Epizod 7

 1. Daria Varia o twórczości Érica-Emmanuela Schmitt'a i syndromie wiecznego studenta
 2. Redaktor Gaweł audycja muzyczna
 3. Dyskusja Redaktorów o ikonografii śmierci
 4. Przegląd prasy o duchach!
 5. Redaktorka Ency rozmawia z Bibim o tańcach afrykańskich
 6. cmentarny Modny Drobiazg

Epizod 8

 1. Magdalena Kownacka rozmawia z Karoliną Jabłońską o jej wystawie "Ludzka rzecz" w Galerii „Szara Kamienica” w Krakowie, a także wrocławskim konkursie im. Eugeniusza Gepperta i Galerii „Potencja”.
 2. Redaktorka Ency – audycja muzyczna. „Historia protagonistki XY, którą przeprowadzę na jesienny spacer ulicami miasta 0101.
 3. Wszystkiego nie zdradzę, w końcu sama też będę FRISTAJLOWAĆ, ale historia będzie dotyczyć miłości i psychozy."
 4. Modny Drobiazg i porady obuwnicze
 5. Pani Igiełka i krótka lekcja haftu

Epizod 9

 1. Piotr Zdybał i Daria Woszek w rozmowie o filmie Hycel/The Dogcatcher
 2. Rozmowa z Cyrylem Polaczkiem i Tomaszem Kręcickim z Galerii „Potencja”
 3. Szalona audycja przygotowana specjalnie dla Radia Głosy przez Brokat Films
 4. Modny Drobiazg tym razem we własnej osobie

Epizod 10

Epizod 11

Epizod 12

R A D
I O

Radio Głosy – Radio z zaburzeniami.

Zaburzenia to słowo klucz.
Styl, strona wizualna i język radia opiera się na „zaburzeniach”. Odchylenia, skrzywienia, rozchwianie, rozstrojenie, rozprężenie odnoszą się do objawów cierpienia psychicznego i są podstawą naszego języka. Zaburzony jest sposób prowadzenia audycji, teksty czy materiały na stronie. Charakter Radia Głosy i prowadzonych audycji podkreśla hasło przewodnie – Rozmowy z zaburzeniami.

Usłysz głosy w Radio Głosy!

W 1991 roku w Buenos Aires powstało Radio La Colifata, które założył psycholog Alfredo Olivera wraz z pacjentami szpitala psychiatrycznego im. Doktora José T. Bordy. W czasie audycji, prowadzonych w studio radiowym, pacjenci rozmawiali na tematy bieżące jak polityka czy kultura, jak również o tym, w jaki sposób ich choroba wpływa na postrzeganie przez nich rzeczywistości. I choć praca w radiu miała dla pacjentów-redaktorów walory terapeutyczne, to jednak nie były one podstawowym powodem jego powstania. Intencją twórcy radia było oddanie głosu tym, którzy na co dzień są go pozbawieni, ale przede wszystkim przybliżenie słuchaczom świata osób cierpiących na zaburzenia psychiczne.

Podobne radia zaczęły powstawać innych krajach Ameryki Południowej - Radio Vilardevoz w Montevideo, Podemos Volar w San José, Radio Diferencia w Valparaiso, Radio Radiola w Tandil, ale również w Europie, jak Radio Citron w Paryżu czy La Colifata w Barcelonie.

Popularność stacji radiowych prowadzonych przez pacjentów szpitali psychiatrycznych była ogromna i szybko dotarła do różnych grup odbiorców.

Idea Radia Głosy powstała w 2015 roku dzięki spotkaniu zajmującej się psychologią Miry Marcinów oraz kuratorki i historyka sztuki Magdaleny Kownackiej. Mira Marcinów badała radiostacje prowadzone przez osoby cierpiące psychiczne w Barcelonie i Argentynie. Magdalena Kownacka poszukiwała nowych sposobów mówienia o sztuce i nowej przestrzeni i formatów działań dla zajmującej się sztuką współczesną Fundacji F.A.I.T. Zderzenie tych dwóch perspektyw, doświadczeń i punktów widzenia stało się podstawą do stworzenia Radia, które angażuje osoby identyfikujące się jako zaburzone, aby poprzez ich sposób patrzenia i doświadczania rzeczywistości przyjrzeć się współczesnej sztuce i szeroko pojętej kulturze. Radio Głosy w całości opiera się o autorskie audycje zaproszonych do współtworzenia projektu redaktorów. Reportaże, wywiady, monologi, a także powieść w odcinkach powracają cyklicznie w cotygodniowej odsłonie kolejnego programu Radia Głosy.

Radio Głosy organizowane jest przez F.A.I.T. (Fundacja Artyści Innowacja Teoria)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

R E D A
K T O
R Z Y

Tomasz

Urodzony w latach osiemdziesiątych. Z zawodu etnograf. Jego imię wywodzi się z języka aramejskiego ("toma") i oznacza "bliźniaka". Wierzy w uzdrowicielską moc samotnych spacerów. Gorączkowo pracuje nad lukami w autobiografii.

Audycje:

AMATOR – powieść w odcinkach

Opowieść o filozoficznych perypetiach bohatera z "gwiazdą na czole" o lekkim zabarwieniu autobiograficznym. Korzystająca z gatunków horroru, powieści erotycznej i literatury podróżniczej.

Tarot

O tarocie, diable i samourzeczywistnieniu Redaktor Tomasz rozmawia z Kubą - Tarotowym diabłem.

Marianos

Urodzona 26 kwietnia w Starogardzie Gdańskim. W Krakowie znalazła się z nagłego przypływu miłości, która trwała 2 lata. Studiowała Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych. Pseudonim Marianos, został stworzony przez brata, który dokuczał jej, twierdząc, że jest adoptowana, ponieważ jej nos różni się od nosów pozostałych członków rodziny.

Audycja:

APEL

Audycja, w której autorka za pomocą głosu prowadzi dla słuchaczy ćwiczenia ruchowe. Ruch i zdrowe ciało utożsamiane jest często ze zdrowiem psychicznym, dlatego głos autorki namawia do ruchu, opowiada o pozycjach ciała, nadaje tempo. Program odwołuje się do konwencji telewizyjnych programów fitness.

DARIA

Marzycielka twardo stąpająca po ziemi. Miłośniczka Erica- Emmanuela Schmitta, pasjonatka teatru, poezji śpiewanej i psychologii relacji międzyludzkich. Uważa, że cierpienie psychiczne dotyka każdego w mniejszym lub większym stopniu, jednak na ogół ludzie wstydzą się do tego przyznać. Sądzi, że współcześnie szufladkuje się takie osoby jako gorsze, niemające nic do zaoferowania, zamiast odkrywać bogactwo płynące z ich wrażliwości i drzemiący w nich potencjał.

Audycja:

Daria Varia

Wywiady w których autorka próbuje dowiedzieć się jakie motywacje kierują ludzi do wyboru takiego, a nie innego sposobu życia. O odpowiedź na najbardziej podstawowe pytania poproszeni są zarówno Ci sławni i znani, jak i ludzie, których na co dzień spotykamy w sklepach i na spacerze. Redaktorka poszukuje również odpowiedzi na nurtujące ją pytania w literaturze, recenzując wybrane przez siebie książki.

Ency

Życie traktuje jako kolaż, łącząc elementy z różnych dziedzin wiedzy i niewiedzy. Porusza się po peryferiach, zbierając wszystko, co uzna za wartościowe. Kiedy nie jest z nią dobrze, tygodniami leży i słucha szeptów wszechświata. Kiedy wraca do rzeczywistości, prowadzi z nią niekończące się pertraktacje mające zmierzać do scalenia tych dwóch porządków.

Audycja:

Outsiderzy

Portrety osób, które są outsiderami – które same tworząc, sytuują się na uboczu środowisk związanych z twórczością. Autorka bada powody dla których wybrane jednostki decydują się na życie w niebezpośrednim związku z daną społecznością, śledząc związki między figurą outsidera a cierpieniem psychicznym. Audycja zbudowana jest z wywiadów i ilustracji twórczości poszczególnych osób (w tym: muzyków, pieśniarzy, pisarzy) oraz autorskich dopowiedzeń, komentarzy i metafor.

Modny Drobiazg

Sama jest modnym drobiazgiem – tworzy je i kolekcjonuje. Właścicielka kolekcji 158 par butów, która nieustanne się powiększa. Kocha buty na obcasach i głownie takich używa. Obecnie jest na etapie kupna butów na wesele siostry, śmierć rodziców oraz własną kremację.

Audycje:

Modny Drobiazg

Każdy odcinek cyklu poświęcony jest jednej parze butów. Autorka opowiada na żywo o swoich namiętnościach do poszczególnych par, relacjach społecznych wynikających z relacji z butami, ich wpływu na życie seksualne i obyczajowe oraz ekonomii obuwia.

Pani Igiełka

Chcesz nauczyć się haftować? Ekspertka w tej dziedzinie opowie o tajnikach ściegów, technice i ulubionych igłach. Transowa w charakterze opowieść realizowana jest we współpracy ze Szkołą haftu dla Pań i Panów Złote rączki.

Ryszard Szozda

Zwarszawiały krakowianin. Malarz, fotograf, art director. Młody, przystojny, inteligentny i wszechstronnie utalentowany. Fascynuje go przemoc symboliczna. Jest współtwórcą filmu dokumentalnego „Don't pay me” o osobach umykających uwikłaniu w system kapitalistyczny oraz współtwórcą reżyserskiego teamu A/H1N1

Audycja

Ptaki i Ornitolodzy

Barnett Newman powiedział kiedyś, że estetyka jest tym dla artysty, czym ornitologia dla ptaków. Podobnie jest chyba z historią sztuki i krytyką artystyczną. Międzygatunkowe rozmowy w ramach audycji „Ptaki i ornitolodzy” są kanwą dla recenzji i relacji z artystycznych wydarzeń w Warszawie.

Joanna Rzepka-Dziedzic

aka Ms Feniks

Artystka wizualna, fotografka, kuratorka. Prowadzi Galerię Szara w Katowicach. Jest beneficjentką, badaczką oraz propagatorką Syndromu Feniksa - koncepcji sinusoidalnego funkcjonowania osobowości twórczych.

Audycja

Café Feniks

Luźne rozmowy o nadludzkim wysiłku, ekspansywnej aktywności i ekstrawagancji, o wyczerpaniu, izolacji i braku kontaktu z rzeczywistością, czyli o objawach Syndromu Feniksa z artystami, lekarzami i naukowcami rozmawia badaczka syndromu.

Piotr Mierzwa

Superfreak, miłośnik, rzemieślnik słowa. Niegdyś samozwańczy aktywista świadomości zdrowia psychicznego i robotnik słowa. Jako rzeczywiście chory psychicznie, leczący się od 1999 roku, po wieloletniej psychoterapii indywidualnej (szczęśliwie jeszcze na NFZ), stale zażywający leki przeciwpsychotyczne, nie uważa się za zaburzonego – do czego kluczem jest niezważanie na opinie osób, które nigdy nie poświęciły więcej niż kilka godzin, aby go w realu poznać, oraz konfrontowanie się z problematycznymi sytuacjami przez szczerą rozmowę z ludźmi w nią zaangażowanymi. Głównie śpiewa i tańczy. Poza tym tłumaczy.

Mania Strzelecka

Miłośniczka psów husky i jak-najdalszej północy. W wolnych chwilach lubi obserwować stopień zużycia butów, klawiatury w komputerze i desek do krojenia. Zajmuje się animacją, malarstwem, grafiką, ilustracją, działaniami performatywnymi na styku sztuki i socjologii. Jest autorką animowanego klipu „Żona piłkarza” do utworu MisterD, muzycznego projektu Doroty Masłowskiej, zaprezentowanego razem z wystawą scenografii w galerii Raster w marcu 2016 roku. Za obraz „Mama Anarchija” została wyróżniona nagrodą publiczności na Passion for Freedom London Festival w 2012 roku. Wystąpiła w „Chaosie”, 2006 oraz „Wojnie polsko-ruskiej”, 2009 (reż. X. Żuławski). Za rolę w „Chaosie” otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu Totifest w Toruniu. Wokalistka w punkowych zespołach - Up Yours, White Rabbit, Starzy Singers, Starzy Sida. Obecnie jest zaangażowana w muzyczny projekt Chemia z Niemiec. Absolwentka Warszawskiej ASP na Wydziałach Konserwacji oraz Grafiki, obecnie w trakcie pisania doktoratu.

Audycja:

NATRĘT

Audycja o natręctwach w sztuce oraz sztuce natrętnej.

Yeti

Urodzony krakowianin, związany przez całe życie ze swoim miastem. Członek legendarnej dragpaczki, salonowy pudel i notoryczny bywalec szpitali psychiatrycznych.

Rozmowy z Yeti

„Rozmowy z Yeti” to cykl wywiadów prowadzonych przez różnych redaktorów z tą samą osobą. A z Yeti nie rozmawia się łatwo. Nie dość, że jest to gatunek rzadki, to jego język i formy komunikacji, mimo pozornych zbieżności z naszymi, mogą sprawiać trudności. Co mówi i myśli Yeti? Jak bardzo kształt rozmowy zależy od sposobu zadawania pytań i tematów proponowanych przez pytającego.

P.I.O.M.

Odznacza się artystycznym zespołem Tourette'a i twórczym ADHD. Posiada liczącą ponad 2000 tytułów kolekcję płyt winylowych. Jako czynny artysta sądzi, że „szalony” prowadzący w najlepszy sposób potrafi znaleźć wspólny język z podobnym artystycznie „nawiedzonym”. Dzięki temu możliwa jest właściwa prezentacja myśli i osiągnięcie TEGO właściwego dla nich kształtu.

Audycja:

Estetyka dysonansu

Audycja obejmująca różne formy muzycznego i niemuzycznego nieładu: granie na saksofonie i gitarze na antenie w oparciu o swobodne improwizacje z pogranicza free improv., (anty)rozmowy ze znanymi muzykami i z samym sobą, dobieranie utworów muzycznych według oryginalnego klucza. Utwory z niecenzuralnymi lub kontrowersyjnymi słowami czy ekstremalnie mocną muzyką, psycho. Opowieści własnego autorstwa, relacje z wydarzeń muzycznych i rozmowy z artystami. Jednym słowem wykwit impulsywności i nadpobudliwości z deficytem uwagi.

Gaweł Kownacki

Artysta, reżyser, kurator, organizator wydarzeń kulturalnych. Niektórzy mówią ”oryginał”. Cierpiący od dwudziestu lub więcej lat na ostro podlewaną samobójczą depresję... jednak leczony, w tej chwili stabilny. Prezes F.A.I.T. dzięki czemu organizacja ma swoją niepowtarzalną i unikatową jakość, tworząc choćby Radio Głosy.

Audycja

Gaweł mówi

Rozmowy i dźwięki skrajnie subiektywne. Według sobie znanego klucza i motywu, realizowane często przez przypadek i wypadek.

Jacek Gulla

Oryginał, artysta, pisarz, hippis, pięknoduch. Na początku lat 70. wyemigrował do Nowego Jorku.

Audycja

NYcość

Wspomnienia i fantazje na temat życia w Nowym Jorku od lat 70. do dziś, snute przez Jacka Gullę.

Dominika Bremer

Studentka teatrologii, feministka, początkująca aktywistka, członkini Fundacji Kontra/Banda. Była barmanką, bileterką, opiekunką, wychowawczynią na koloniach, recenzentką, robiła z dziećmi przytulanki ze starych skarpetek, uczyła pływać... i planuje poszerzać swoje CV o kolejne doświadczenia. Aktualnie zdenerwowana na absurdalność świata. Ma sobowtóra, którego można spotkać w Krakowie (siostrę bliźniaczkę Magdę). Teatr, który wpływa na rzeczywistość? Taki powinien być i tak o nim myśli.

P R O
J E K
T

Mira Marcinów

Autorka projektu

Doktor psychologii, filozofka, terapeutka tańcem, performerka.
Pracuje w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. Wykłada w Instytucie Psychologii UJ oraz na kierunku Clinical Psychology na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Autorka książki „Na krawędzi wolności. Szaleństwo jako wybór w filozofii Henryka Struvego” oraz kilkudziesięciu artykułów publikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Stypendystka m.in. Prezesa Rady Ministrów za rozprawę doktorską, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Funduszu im. Adama Krzyżanowskiego. Badaczka zajmująca się teorią szaleństwa, ze szczególnym uwzględnieniem polskiego dziedzictwa.

Magdalena Kownacka

Kuratorka projektu

Kuratorka, animatorka kultury, autorka tekstów o sztuce, absolwentka historii sztuki oraz Muzealniczych Studiów Kuratorskich na UJ. Współzałożycielka Fundacji i Galerii F.A.I.T. w Krakowie. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministra Edukacji i Sportu. Kuratorka wystaw i projektów artystycznych m.in. Marta Sala, Ciągłe miasta, Z mojego okna widać wszystkie kopce, Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Królów jest bez liku, F.A.I.T., Akcja Rewaloryzacji Abstrakcji, F.A.I.T. Ponadto kuratorka i producentka projektów teatralnych i filmowych.

F.A.I.T.

Fundacja Artyści Innowacja Teoria

Powstała w 2005 roku w Krakowie. W trakcie 10 lat swojego istnienia wielokrotnie zmieniała formuły, reagując na rzeczywistość w której funkcjonowała i potrzeby lokalnego środowiska artystycznego. Podstawowym celem F.A.I.T. jest stymulowanie dyskusji na temat sztuki i współczesnej kultury, integrowanie środowisk twórczych i krytycznych oraz promocja polskiej sztuki w kraju i za granicą. Realizując te cele, Fundacja poszukuje innowacyjnych metod komunikowania i popularyzowania zagadnień współczesnej kultury oraz nowych metod docierania do odbiorców. Wiodącą działalnością Fundacji jest prowadzenie galerii sztuki współczesnej, realizującej autorskie wystawy problemowe oraz prezentacje najbardziej aktualnych zjawisk w sztuce współczesnej. Poza działalnością galeryjną Fundacja zaangażowana jest w prezentację sztuki w alternatywnych przestrzeniach, w produkcję filmów oraz w tworzenie archiwum sztuki współczesnej. Aktywnie buduje archiwum historii mówionej dotyczące zagadnień sztuki w Polsce, realizując szereg wywiadów z artystami i uczestnikami życia artystycznego aktywnymi od lat 50. XX wieku do dziś. Sposoby opowiadania o sztuce i jej miejsce w tkance społecznej są istotnymi zagadnieniami badanymi przez F.A.I.T. Prezesem Fundacji jest Gaweł Kownacki, artysta, kurator, producent, reżyser filmów video oraz filmu dokumentalnego o Jerzym Beresiu „Spełnia się” 2012; kurator wystaw m.in. Krzysztof Mężyk, Chwile urojone, Galeria F.A.I.T. 2015; Susuradores, Matadero, Madryt, 2013; Jakub Julian Ziółkowski, „Demi volte”, 2009.

Marta Bryś

Koordynatorka produkcji i promocji

Teatrolog, doktorantka na teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2011-2013 pracowała w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka”. Współpracowała z Krakowskimi Reminiscencjami Teatralnymi jako koordynatorka programowa (2013). W 2014 roku była członkinią Komisji w Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej organizowanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wraz z dr Łucją Iwanczewską współkuratorowała projekt „Biografie w teatrze” realizowanego w Cricotece (2014). Koordynowała promocję Teatru POP-UP w Krakowie, w ramach którego była również producentem autorskiego projektu „SPI->RA->LA” Krystiana Lupy, Piotra Skiby i Igi Gańczarczyk (2015). Od 2016 roku współpracuje z Festiwalem Kultury Żydowskiej w Krakowie. Publikuje na łamach „Didaskaliów”, „Notatnika teatralnego”, „Dialogu”, „Opcji” i „Dwutygodnika”.

Izabela Zawadzka

Wydawca

Studentka teatrologii na UJ, gdzie skończyła studia pierwszego stopnia na kierunkach wiedza o teatrze i zarządzanie kulturą. Od 2009 roku związana z Grupą RMF. Laureatka konkursu i uczestniczka warsztatów krytyki teatralnej w „Didaskaliach” oraz międzynarodowych warsztatów w ramach festiwalu Ruhrtriennale w Niemczech. Koordynator biura festiwalowego i realizacji druków promocyjnych festiwalu Krakowskie Reminiscencje Teatralne. Od 2015 roku producentka i koordynatorka wydarzeń́ w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora „Cricoteka” w Krakowie.

Andrzej Kapral

Wydawca i realizator dźwięku

Gdy był mały chciał zostać archeologiem, niestety marzenia zrujnowała mu alergia na kurz. Tata radził mu zostać inżynierem, a mama zawsze dodawała: „Byle nie budownictwa”. Nauczyciel muzyki twierdził z kolei, że słoń nadepnął Andrzejowi na ucho. Dlatego tak rozsądny wydał mu się zawód akustyka. W końcu, jak wszyscy wiemy z doświadczenia, akustycy to najbardziej głusi ludzie na koncertach. Po pierwszym zrealizowanym koncercie stwierdził że kompletnie go to nie bawi i trafił do radia, gdzie został do dziś.

P A R T
N E R
Z Y

Radio Głosy nie powstałoby bez pomocy wielu dobrych ludzi i instytucji.
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy dzęijukemy dzięukejmy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego